Отзывы о компании ЕнергоФорматМихайло П.20.01.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2026Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!Марина З.20.01.2026 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaНа 4ий день відправлення , потрібно попереджувати!Скасовано замовлення.Комментарий продавца23.01.2026Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.Прудникова С.20.01.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2026Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!Татьяна Ф.20.01.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2026Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!влад М.20.01.2026 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2026Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.Котов В.19.01.2026 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaНіхто не звʼязався, товар не відправилиКомментарий продавца23.01.2026Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.Катерина Я.19.01.2026 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaПродавец не сообщил,что товара уже нет в наличииКомментарий продавца23.01.2026Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.Віталій Т.19.01.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2026Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!Олексій Г.19.01.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.01.2026Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!Володимир Р.19.01.2026 Хорошо
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!
На 4ий день відправлення , потрібно попереджувати!
Скасовано замовлення.
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.
Ніхто не звʼязався, товар не відправили
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.
Продавец не сообщил,что товара уже нет в наличии
Вітаємо! Нам дуже шкода, що ви залишилися незадоволені. Але, Ви робили замовлення на товар у статусі «під замовленн» до 7 днів.
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!
Щиро дякуємо за ваш позитивний відгук!