
Кабельне маркумання комплект тип М-1 0-9 різнокольоровий АСКО УКРЕМ A0150080068
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20573-п
106,04 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМаркування проводів та кабелів у вигляді набірних маркерів; різнобарвне маркування призначене для зручності та безпеки сервісного персоналу при виконанні електромонтажних робіт.
- кольорова та Цифрова адресація для розширення кодування по функціональному призначенню маркувальних проводів.
- Не підтримує горіння: вогнестійкість UL 94 V-2.
- Висока жорсткість і стабільність розмірів конструкції, міцність зчеплення на закріпленому проводі.
Набірні маркери типорозміру M-1 призначені для швидкої та зручної ідентифікації кабелів і проводів перерізом 2,5 мм² та діаметром з ізоляцією 3,0–4,0 мм. Виготовлені з міцного поліформальдегіду (POM), вони стійкі до механічних пошкоджень та впливу навколишнього середовища. Маркери можна встановлювати навіть після завершення монтажних робіт на під’єднані проводи або дроти з наконечниками. Завдяки накидному кріпленню із защіпкою легко формувати ланцюжки символів для точного маркування виводів і під’єднань. У комплекті — 10 кольорів для зручної візуальної диференціації: "0" чорний, "1" коричневий, "2" червоний, "3" помаранчевий, "4" жовтий, "5" зелений, "6" блакитний, "7" фіолетовий, "8" сірий, "9" білий.
Переваги:
- Можливість встановлення після монтажу.
- Надійне накидне кріплення із защіпкою.
- 10 яскравих кольорів для зручності маркування.
- Сумісність із кабелями різних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6.5 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Діаметр отвору кріплення | 4 мм |
| Колір елемента кріплення | Різні кольори |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Матеріал виробу | Поліформальдегід |
| Наявність ізоляції | Так |
| Одноразове з'єднання | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Кабельне маркування |
| Тип роз'єму | Мама |
| Ширина | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 106,04 ₴/упаковка

